Datwyler Fiber Optic Patch Cable LCD-FC/PC E09/OS2 5m

وضعیت موجودی موجود
2 رای
همه محصولات برند Datwyler
قیمت: نمایش قیمت فقط به اعضا

کابل پچ کورد فیبر نوری 5 متری دت وایلر

Datwyler Fiber Optic Patch Cable LCD-FC/PC E09/OS2 5m

  • متراژ : 3 متر
  • سرعت انتقال 10Gbps
  • نوع کابل : Single Mode Fiber
  • نوع کانکتور : LCD to FC/PC

Datwyler Fiber Optic Patch Cable LCD-FC/PC E09/OS2 5m

همه محصولات برند Datwyler

نظرات کاربران درباره Datwyler Fiber Optic Patch Cable LCD-FC/PC E09/OS2 5m

نظری در مورد این محصول توسط کاربران ارسال نگردیده است.
اولین نفری باشید که در مورد Datwyler Fiber Optic Patch Cable LCD-FC/PC E09/OS2 5m نظر می دهد.

ارسال نظر درباره Datwyler Fiber Optic Patch Cable LCD-FC/PC E09/OS2 5m

لطفا توجه داشته باشید که ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برچسب های مرتبط با Datwyler Fiber Optic Patch Cable LCD-FC/PC E09/OS2 5m

پچ کورد فیبر نوری پچ کورد فیبر نوری دت وایلر پچ کورد دت وایلر

آمارگیر وبلاگ

پشتیبانی