IP-COM G311MM Multi Mode Optical Fiber Module

وضعیت موجودی موجود
3 رای
همه محصولات برند IP-COM
قیمت: نمایش قیمت فقط به اعضا

ماژول فیبر نوری آی پی کام مدل G311MM

IP-COM G311MM Multi Mode Optical Fiber Module

  • Multi Mode
  • سرعت انتقال داده 1.25Gbps
  • نوع اتصال LC

IP-COM G311MM Multi Mode Optical Fiber Module

مشخصات فنی :

استاندارد و پروتکل IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP
محدوده انتقال 550m
رسانه انتقال 50/125um or 62.5/125um Multi-Mode Optical Fiber
طول موج انتقال 850nm
نوع رابط سخت افزاری LC
نرخ انتقال داده 1.25Gbps
منبع تغذیه 3.3V(Internal power supply by switch)

 

IP-COM G311MM Multi Mode Optical Fiber Module

همه محصولات برند IP-COM

نظرات کاربران درباره IP-COM G311MM Multi Mode Optical Fiber Module

نظری در مورد این محصول توسط کاربران ارسال نگردیده است.
اولین نفری باشید که در مورد IP-COM G311MM Multi Mode Optical Fiber Module نظر می دهد.

ارسال نظر درباره IP-COM G311MM Multi Mode Optical Fiber Module

لطفا توجه داشته باشید که ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برچسب های مرتبط با IP-COM G311MM Multi Mode Optical Fiber Module

IP COM آی پی کام ماژول فیبر نوری

آمارگیر وبلاگ

پشتیبانی